MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 7201691
nr 720 1691
Fåtölj
1960-tal, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 oktober 2011
kl 18:15:54
100 kr
400 kr
200 kr
350 kr